SPS Zduńska Wola - GWARDIA Szczytno 3:0 (18, 16, 23)

II LIGA MĘŻCZYZN

13. kolejka

GWARDIA: Gugała, Polechoński, Stańczuk, Kasprowicz, Czetowicz, Szyćko, Dymerski (libero) oraz Pruchniewski, Deptuła

Niespodzianki nie było

Trudno było oczekiwać, że szczytnianie przerwą niepokonanej dotychczas drużynie doskonałą passę. I rzeczywiście, niespodzianki w Zduńskiej Woli nie było. - Pokazali nam, gdzie jest nasze miejsce - lapidarnie skomentował sobotnią potyczkę trener Rafał Zawalniak. Mimo wszystko pochwalił cały zespół za ambicję i walkę o każdą piłkę. Niestety, rywal był po prostu za mocny.

W pierwszym secie wyrównana walka trwała mniej więcej do jego połowy. W końcówce gospodarze "odjechali". Druga partia to bezdyskusyjna przewaga miejscowych. Najwięcej emocji przyniósł set trzeci. Gwardziści poprawili przyjęcie, co umożliwiło grę środkiem. Także i tu lepiej finiszował jednak faworyt, który wygrał tę partię do 23. Warto nadmienić, że podopieczni Rafała Zawalniaka zdobyli w Zduńskiej Woli tyle samo małych punktów, co pod koniec października w Szczytnie.

W najbliższej kolejce GWARDIA pauzuje. Kolejny mecz, już w nowym roku, szczytnianie rozegrają we własnej hali z WILGĄ Garwolin.

SMS II Spała - WTS Warka 0:3

JADAR II Radom - LEGIA Warszawa 3:1

KPS Wołomin - WILGA Garwolin 1:3

Pauzował NET Ostrołęka

Tabela

1.WTS 11- 1 34 35: 7 2.SPS 11- 0 31 33: 5 3.WILGA 9- 3 26 27:16 4.JADAR II 5- 7 16 22:26 5.NET 5- 6 15 22:22 6.GWARDIA 4- 8 14 16:27 7.LEGIA 4- 8 12 16:25 8.SMS II 2-11 6 13:37

9.KPS		 2- 9   5  10:29